Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor düşecek miydi?

Vanspor düşecek miydi?

Vanspor ligin ilk 4 haftasında 2 beraberlik, 1 mağlubiyet ve 1 galibiyet aldı. Evet sonuçlar tatmin etmiyordu ancak Kırklareli gibi play offa kalmış ve Pazarspor gibi ilk yarıya damga vurmuş takımlara karşı hele pandeminin etkilerini hissettiğimiz bir dönemde bu sonuçlar gayet normal ve hatta iyiydi.

Oyuncuların bir çoğu kampa son iki gün kala katıldı, takımda uyum sorunları vardı buna rağmen Vanspor düşüyordu da gelip biz kurtardık algısı yapmak insafsızlık olur. Sevin veya sevmeyin Serkan Afacan da kısa sürede güzel işler yaptı. Sedat, Utku, Abdülkadir gibi iyi futbolcuları takıma kazandırdı.

Her maçta sonra “napalım kadromuz bu kadar, kadro derinliğimiz yok” diye sn hocam size soruyorum Vansporda olan Oktay, Sedat, Barış, Utku, Aydın, Abdülkadir, Üzeyir hangi takımda var? Birazda çuvaldızı kendimize mi batırsak?

Üstüste 8 galibiyet alınca sorun yok. Ligde 2. Sıraya yükselince sorun yok. Şampiyon Eyüpspora kafa tutunca sorun yok ama işler kötü gidince “kadro derinliğimiz yok” yapmayın hocam yapmayın!

Sezon ortasında 10 oyuncu transfer ettiniz 7-8 i tesisten bile çıkmadı hocam, doğru düzgün 3 oyuncu alıp yaratsaydınız o olmayan “kadro derinliğini”…

Gölge Adam
Saygılarımla, gerçekleri haykırmaya devam edeceğim!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.