Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Saffet İşler: Yediğimiz Gollerde Yakup Hatalı!

Saffet İşler: Yediğimiz Gollerde Yakup Hatalı!

Şehri Van TV’de yayınlanan Spor’un Şehri Van adlı programa katılan Vanspor FK Teknik Direktörü Saffet İşler, maç özeti yayınlanırken, canlı yayında olduğunu unutup Vanspor FK oyuncusu Yakup Demir’in yediğimiz her 3 golden de hatalı olduğunu, Yakup’un başarısız bir grafik sergilediğini söyledi. Tartışmalı sözlerin üzerine Gölkentliler taraftar grubu Yakup Demir’in fotoğrafını “Paris’in başkenti Eyfel” sözleriyle paylaştı.

 

Bazı taraftarlar “atılan goller senin başarın, yediklerimiz neden Yakup’un sorumluluğunda” şeklinde yorumda bulundular.


Tüm bu gelişmeler yaşanırken Sitemiz yazarlarından, Kanal M spor program sunucusu Tanju Öntürk Facebook hesabı üzerinden zehir zemberek bir paylaşımda bulundu.  Gölkentlilerin tepki yorumlarıyla karşılaşan Öntürk’ün paylaşımı şöyle :

 

Maşallah bir Yakup sevdasıdır almış başını gidiyor. Sezon başı Erokspor’la anlaşan Yakup, geçen yılda takımda sıkıntı çıkaran Yakup bu yılda transferin son günlerinde tekrar geri dönen Yakup ve oynadığı maçlarda sık sık hata yapan ve ilk geldiği zamanlardaki performansından uzak olan Yakup ne hikmetse  Van’ın öz evladı Yakup!!! oldu. Emekleri ve katkısı çok büyük ancak eski performansından çok uzak olan Yakup inşallah en kısa zamanda toparlanır ve takıma katkı sunar.

 

İşte Tarışmalı maçın özet görüntüleri. Yakup ve atılan goller :

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.