Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Bu Şehirde Sadece Turgay Karatekin Yok!

Bu Şehirde Sadece Turgay Karatekin Yok!

Oktay Belli yazılarıyla artık Vanspor.Nette olacak. Hoş geldin Oktay Belli! İşte Oktay Belli’nin ses getirecek ilk yazısı!

Takımın başına 5 kez GELİP sonra kötü Olduğun da Van’daki hocaların da önünü kesiyorlar. kaç kez geldiler ne yaptılar merak ediyorum..Biz dışarda çalışıp o kadar başarılı grafik çiziyoruz başarımız ortada ama her yıl aynı seneryo adam oturduğu yerde maç izlemeden vanspor FK’nın hep başına geçiyor ve daha sonra başarısiz oluncada bütün başarısızlığın faturası Vanlı hocalara kesiliyor bence yanlış bu adama kaç kez şans verildi yanındaki yardımcı hocalara da ne yaptılar MERAK EDİYORUM  .. Bu Van’da sadece Turgay Karatekin yok yada zeki yılmaz Yok yada bengin cakay Yok can Polat Yok geldiler BENCE herkes zamanını doldurdu sıra bize geldi ve geçti bizimde başarılarımız var.. Yeri gelmiş bu takımda 4 yıl futbolculuk geçmişimiz var yeri geldi bal da olsa amatörde olsa dışarıda takım alıp çalıştırmış hocayim bizimde başarımız var ve başarımız ortada nedense hiç kimse görmüyor..Ama doğru neden çünkü her gazetecinin bir hocası var Van’da ama ne yazıkki kendileri kendi lerini yazıyor..

EĞERKİ A prof.lisansi hocasıniz  da neden VANSPOR dan başka bir takımda çalışmadiniz .. Bitlis veya çevre illerde neden gidemediniz BENCE sızın artık döneminiz bitti de ama ne yazıkki Hep akraba ahbap ilişkileri.. Artık vanspor FK Oktay’Lara … Ali’ye ….Murat’a Savaş hocalarada yer verilmesi lazım ..Bu Van’da SADECE bu eski dönemin hocalari dönemi değil … Gelişime açık hocalar gelsin…Bence miladı dolanlari  yine birşey olamamış gibi getirip başarısızlıkta Van’daki genç hocaların önünü kapatmak değildir…Kaç kez geldiniz ve kaç kez gönderildiniz..Bunu hiçmi açıklaması olamaz mı…

Oktay Belli, spor yorumcusu, eski futbolcu, teknik direktör 

(Yazının tüm hakları Vanspor.Net’e aittir, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.