Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Saffet İşler Hakkında Düşüncelerim

Saffet İşler Hakkında Düşüncelerim

Öyle sanıyorumki Vanspor FK teknik direktörü olana kadar çoğu Vansporlu bu ismi duymamıştı. Lig tecrübesi olmaması eleştiri konusu olsa da üst üste alınan galibiyetler bu eleştirileri bir nebze de olsa dindirdi.

 

Hocayı yeni yeni tanımaya başlarken, bir antrenman sonunda Vanspor.Org a yaptığı açıklamada, hiçbir neden yokken İşler söze böyle girdi “beni bir çok kulüpten aradılar, teknik direktörlük teklifinde bulundular ancak Vanspor’u seçtim” 

Bu söz beni çok rahatsız etti, Yenitürk açıklamasında yüzlerce kişinin teknik direktörlük İçin çeşitli aracılarla başvuru da bulunduğunu ve onların arasından seçim yaptıklarını ifade etmişti ancak Saffet İşler, nedense ısrarlı şekilde haberi yokmuş gibi arandığını söylemekte. Bu sözle yetinmeyen Saffet İşler, Kubilay Önay’ın sunduğu Sporun Şehri Van programında da bu şekilde cevap verdi ancak ilginçtirki aradan 3 ay geçmenesine rağmen “Vanspor’a nasıl geldiniz, neden Vanspor’u tercih ettiniz” sorusu kendisine yöneltilmişti. Yada şöyle sormalıyız “Yönelttirilmişti” bu sorunun cevabı Önay’da.

Evet Önay,o soruyu siz mi sordunuz, yoksa sormanız mı istendi? Bu soruya kamuoyu önünde cevap vermenizi merakla bekliyor olacağız. Sn. Önay, siz bu takımın sıkı bir taraftarı ve bilgisi, yeteneğiyle hayranlık duyulan birisiniz. 

Bu soruya cevap vermek vicdani olarak borcunuzdur. Unutmayınki basın Hürdür, kendi iradesiyle hareket etmelidir. kendi iradenizle soruyu yöneltip yöneltmediğiniz merak konusudur.

Her fırsatta kendisi övme derdinde olan, beni aradılar Vanspor’u seçtim diye kendini parlatma çabasına giren, Saffet İşler faktörüyle maçı kazanacağı diye kendini ön plana çıkaran ancak canlı yayında olduğunu unutup evladım dediği oyuncusunun onurunu inciten davranışlarınız bizlere samimiyetinizi sorgulatmaktadır.

Bu başarısızlıkta sizinde sorumluluğunuz var, henüz somut bir başarınız olmadan 1.5 milyonluk şehrin umudu olan Vanspor FK’yı basamak olarak size kullandırmayacağız. Sadece size değil, pusuda bekleyen aç kurtlarında karşısında olacağız.

Gölge Adam / Vanspor.Net

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.