Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Sayın Yönetim Sesimizi Duyuyor Musunuz!?

Sayın Yönetim Sesimizi Duyuyor Musunuz!?

Geçtiğimiz haftalarda Van Tivi spor müdürü, Vanspor.net yazarı Tanju Öntürk 1. Lige hazır mıyız şeklinde güzel bir yazı kaleme almıştı. Okudukça ah ettim.
Gerçekten biz 1. Lige hazır mıyız? Vanspor ölmüş cenazesini kaldıran yok. Lig biteli haftalar oldu ne oluyor, ne bitiyor bir basın sözcüsü olmadığından öğrenemiyoruz. Vanspor adeta bir aile şirketi gibi taraftardan gizleniyor.
Sn. Yöneticilere seslenmek istiyorum Vanspor FK’da neler oluyor? Siz ne yapıyorsunuz, 9 hazirana kadar sessiz mi kalacaksınız, 16 haziranda yeniden mi kongre olacak?
Buarada transfer çalışmaları yapılıyor mu, kimler gidecek kimler kalacak bir açıklama yapsanız!
Sn. Başkan, Futbol Gündem programına katılıp 10 gün içerisinde açıklama yapacağım demiştiniz kaç tane 10 gün geçti, neredesiniz?
Biz böyle mi 1. Lige çıkacağız, bir tane spor yorumcumuz bile yok, nihayet Tanju Öntürk Van Tivi spor müdürlüğüne getirildi de biraz olsun umutlandık.
Maçı yorumlayacak, maç canlı yayınlandığında maçı sunacak kimse yok. Her yerde ve her konuda gerideyiz. Taraftar gruplarına sesleniyorum aranızdan yetenekli kişileri seçip eğitimine yardımcı olun. Spor yorumcusu, maç anlatıcısı, gazeteci olsunlar. Ancak öyle derdimizi anlatabiliriz!
Gölge Adam/ Vanspor.Net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.