Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Gölge Adam’dan Karatay’a Çağrı!

Gölge Adam’dan Karatay’a Çağrı!

Ahmet Kararay’a Açık Çağrımdır.

Benimle birlikte sitede yazan , Van Tivi eski müdürü Ahmet Karatay Van Tivi’den ayrıldıktan sonra instagram üzerinden futbolcularımızla röportaj yapmaya başladı. Röportajlar oldukça fazla ses getirdi ve hatta futbol gündeminden daha fazla izlenildi. Sn yazarı tebrik ediyorum ancak kendisine bir uyarım var.

Malumunuz Sedat Cengiz Sakaryaspor maçının 60. dakikasında oyundan alınınca su şişesini tekmeleyip iddiaya göre teknik heyete hakaretlerde bulundu ve yine kulübün iddiasına göre araç içerisinde de yöneticilere ve teknik heyete hakaretlerde bulundu ve kulüple bağları kesildi.

Ahmet Karatay 16 Mayıs 20.30 da başlayacak olan sakarya müsabakası sonrasında Sedat Cengiz ile canlı yayın yapacağını duyurdu.

en zorlu maçta takım arkadaşlarına destek olması ve birliktelik ruhunu koruması gereken Sedat’ın sportmenliğe ve ekip ruhuna aykırı davranışları kulübümüze zarar verip takımda motivasyon düşüklüğüne neden olmuştur. Hatta kendisi sezon ortasında da Kocaelispor ile temas halinde olmuş ancak yönetimin izin vermemesi üzerine gidememişti.
Sedat’ın iddia edilen hareketleri mevcut 2 yıllık sözleşmeyi bertaraf etmek için yapmış olma ihtimali de yüksektir.
Her şey bu kadar açıkken Sedat Cengiz ile canlı yayın yapmak, onu aklamaya çalışmak bu aşamada yapılması gereken son şeydir.
Ekmeğimizi yiyip suyumuzu içen ancak formamızı da yere fırlatan Sedat Cengiz’in söz söyleme hakkı yoktur. Sedat Cengiz unutmamalı ki onu Sedat Cengiz yapanda Vanspor’dur. Attığı gollerin yarısından fazlası penaltıdır. Bu penaltıları da kendisi yaptırmadı. Kimse vazgeçilmez değildir. Barış Gök, Oktay Aydın gibi ruhuyla oynayan oyuncular kalbimizde olmaya devam edecek. Ama takımın formasını fırlatanlarla yollarımız denk gelmeyecektir.
Gölge Adam gerçekleri haykırmaya devam edecek

Gölge Adam/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.