Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Eleştiremiyorsanız Gazetecilik Yapmayın!

25.04.2022
Eleştiremiyorsanız Gazetecilik Yapmayın!

Vanspor.NET Taraftarın Yanında Olacak!

Eleştirmeyen, susan, boyun eğenlere rağmen Vanspor.Net dimdik şekilde Vanspor’un ve Vanspor taraftarlarının menfaatlerini korumaya devam edecek. Şehrimizde hataları eleştirenlerin sayısı gittikçe azalsa da bizler her yanlışı yanlış yapanların yüzüne vuracağız, dün olduğu gibi bugünde!

Vanspor FK ile ilgili bir çok TV programı olmasına rağmen bu programlar eleştiri kültüründen oldukça uzak şekilde yayın yapıyorlar.

İyi temennilerle açılan programlar ”Vanspor büyük bir takımdır, geçmişi vardır, süper lig görmüştür” diye başlayıp ”Vanspor’a güveniyoruz, yönetim çalışıyor, şu kişi/lere teşekkür ediyoruz, şuna da teşekkür ediyoruz, buna da teşekkür ediyoruz” diye devam ediyor. 

Yapılan hatalar görmezden geliniyor, başarısızlıklar dillendirilmiyor, eleştirel yaklaşımdan uzak duruluyor.

Program yapımcıları, sunucuları ve programa katılanlara gür sesle söylüyoruz. Eleştirme cesaretiniz yoksa, mıy mıy şeklinde sürekli geçmiş başarıların arkasına saklanarak takımın başarısızlıklarını arka plana atacak ve başarısızlıkları dillendiremeyecekseniz program yapmayın. Bugün gözyaşlarına boğulan taraftarların gözyaşlarından sizlerde sorumlusunuz. Siz geçmiş başarılarımızın arkasına sığınarak bugünü geçiştirebilirsiniz ama Vanspor.NET buradadır. Ve olmaya devam edecek!

Aşağıda yer alan haberleri okumak için tıklayınız:

Taraftarlara Küfür İddiası! Taraftarlar Gözyaşlarına Boğuldu! – Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

 

Vanspor FK Yönetimi Matematik Bilmiyor! – Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.