Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Taraftarlara Küfür İddiası! Taraftarlar Gözyaşlarına Boğuldu!

24.04.2022
Taraftarlara Küfür İddiası! Taraftarlar Gözyaşlarına Boğuldu!

Taraftarlar Gözyaşlarına Boğuldu!

Maç sonunda binlerce taraftar hıçkırarak ağladı. Oruçlu halde takımlarını desteklemek için Gevaş, Edremit, Muradiye ve bir çok ilçeden gelen taraftarlarında aralarında bulunduğu taraftarlarımız gözyaşlarına engel olamadılar. Gölkentliler taraftar grubu başkanı da gözyaşlarını tutamayanlar arasındaydı. Neden oynamıyorlar, ben gece 5’e kadar pankart hazırladım. Eve gece 5’de gittim, neden oynamıyorlar diyerek ağladı. Aslan’ı Nurullah Çetin’in teselli ettiği, futbolcumuz ve maç kadrosunda kendisine son zamanlarda yer verilmeyen Oktay Aydın’ın ise hüzünlü şekilde oturduğu görüldü.

Taraftarın ağlaması Vanspor yönetiminin umurunda değil. Soruyoruz, yönetimde yer alıp 2 yıl öncesine kadar Vanspor FK maçını izlemeye kim geliyordu. Vanspor’un gerçek sahibi taraftarlardır!

Ali Yaşin adlı bir taraftar facebookta yayınladığı yazıda Vanspor yöneticilerinden özcan kara’nın taraftarlara küfür ettiğini iddia etti. Ali Yaşin’in paylaşımı:

ELEŞTİRİ…
Ben futboldan pek hoşlanmam…Ama bazen destek amaçlı #Vanspor maçlarına gitmişimdir.Hatta Vanspor delegesiyim.Bugün yine play off mücadelesi veren #Vanspor‘a destek için dostlarımıza çağrı yaptık ve içeri girmek için protokol kapısında beklerken #Vanspor yöneticilerinden @özcan kara kendi akrabalarını içeri almak için orada bulunan taraftarlara ağza alınmayacak küfür ve hakaretler etmesi, kavgaya yeltenmesi oradaki herkesi şaşırttığı gibi üzdü… Bir haftadır bu maç için Van halkına yalvaracaksınız,taraftar gelecek saatlerce bekleyecek orada ama sen gelip “burayı boşaltın misafirlerim girecek”diyeceksin, protokolde “buraya kimse oturamaz akrabalarım oturacak diyeceksin ” akabinde orada bulunanlara küfür ve tehditte bulunacaksın…Kimsenin haddine değil Vansporun cefakâr vefakâr taraftarına gül’den ağır laf söylesin… Sizler Vanspora ve taraftarına hizmetkâr olmaya geldiniz,güvendiğiniz pulunuzla efendi olmaya değil…
Ez Cümle “yüksek egolu yöneticilerle #Vanspor‘un yönetilemediğini bir kez daha gördük ” Yazıklar olsun…. Ali Yaşin /Facebook

Vanspor FK Yönetimi Matematik Bilmiyor! – Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor FK Yönetimi Matematik Bilmiyor! – Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.