Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor FK Yönetimi Matematik Bilmiyor!

24.04.2022
Vanspor FK Yönetimi Matematik Bilmiyor!

Yönetim çalışıyor, çaba gösteriyor, emek veriyor tamam eyvallah ama bu yönetimin yönetim becerisi yok, bir adım sonrasını okuyamıyor, bazı yöneticiler PR derdinde, bazıları iyi niyetli ama yönetim kapasitesi kısıtlı.

Saffet işler’i zamanında gönderemediler, yerine taraflara rağmen, hiç bir başarısı olmayan Turgay hocayı getirdiler, yapmayın dedik dinlemediler. Turgay hocadan sonra ”Ben Bodrum’da yazlığımdaydım, bir daha takım çalıştırmayacaktım” diyen Erhan hocayı nasıl buldularsa bulup takımın başına getirdiler. Başarısı yoktu. Gittiği takımlarda dikiş tutturamamıştı. Saffet İşler kadar bile enerjisi ve oyun okuma becerisi yoktu.

Gönderin dedik, haykırdık. İstifa dedik ama dinlemediler. Hocanın yanındayız diye tutturdular.

Bu yönetim iyi niyetli olabilir ama yönetme becerisi yok. Bu yönetim matematik bilmiyor! 6 beraberlik 6 puan eder. 2 galibiyet ve 4 mağlubiyette 6 puan ediyor. Erhan hoca sizi beraberliklerle uyuttu. Artık uyansanız da çok geç. Bize Servet Yenitürk’ü, Saffet İşler’i arattığınız için sizi affetmeyeceğiz!

Maç sonunda binlerce kişi gözyaşına boğuldu. Stadı ağlayarak terk ettiler. Oruç halde maça gelip haykırdılar. Sizin umurunuzda değil!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.