Bu Ayıp Biz Vansporlulara Yeter!
![Bu Ayıp Biz Vansporlulara Yeter!](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_700,h_394/https://www.vanspor.net/wp-content/uploads/2021/05/C281CB3F-5C3F-4CCB-8A7F-453D2BF96A11-700x394.jpeg)
Beşiktaş’ın Göztepe’yi 2-1 yenerek şampiyonluğunu ilan etmesi, korona virüs gölgesinde kutlandı. Tüm yurtta olduğu gibi Van’da da maç bitiminde bir araya gelen siyah-beyazlı taraftarlar, konvoy halinde şehir merkezinde tur attı.
Vanspor FK maçında gösterilmeyen coşkunun Beşiktaş maçında gösterilmesi bir kısım taraftarlarca tepkiye neden oldu. Sitemize konuşan Ali Demir ; “Sakarya maçında 10-15 araç ancak toplanabildi, Beşiktaş maçında yer yerinden oynadı. Vanspor yani ilimizin takımı bir İstanbul takımından daha mı değersiz” dedi.
Henüz yorum yapılmamış.