Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor Dergi Yayınlandı

31.07.2021
Vanspor Dergi Yayınlandı

Silahtaroğlu Vanspor FK
Dergisinin Tanıtımı
Vanspor Kamuoyuna
Dergimiz, 1995. 96 yılından bugüne 1.lig ve sonrası dönemde emekleri olan, Vanspor’un adını futbol dünyasına ezberleten değerlerin bilinmesi, unutulmaması ve yarınlarımıza yol gösterici olması adına basım hayatına başlamıştır.
Dergimizin basım amaçlarından biri de
Van’ımızda bir Vanspor bilinci oluşturmak. Futbolla ilgisi olmayan kesimlerin bile forma rengimizi bilmesi, kuruluş tarihimiz ve geçmiş yıllardaki başarılarını, değerlerini bilmesi amacıyla ilimizde bu doğrultuda bir eksiklik hissedildiğinden bir tanıtım dergisi olarak basılmıştır.
Mazimizin büyüklüğü ve geçmişteki başarılarınızı anlatmaya ne sayfalar ne de kalemler yeter bunun bilincindeyiz. Geçmişte Vanspor’umuza emek vermiş vefat eden bütün büyüklerimizi ve değerlerimizi saygıyla ve rahmetle yâd ediyoruz. Dergimiz, eski Vanspor ruhunun canlanması ve yine dergimiz aracılığıyla her iş yerine, her eve girmeyi kulübümüz, şehrimiz ve büyüklerimiz hakkında bilgilenmek adına Van’ımız için Vanspor’umuz için emekle hazırlanmıştır.
Başta da dile getirdiğimiz gibi koca mazisi olan ve bu mazi içinde koca koca emekleri olan büyüklerimizin önünde saygıyla eğilirken, dergimizin bu sayısında unuttuğumuz dile getiremediğimiz konuları ve kişileri ilerleyen sayılarımızda mutlaka göreceksiniz.
Gün sahip çıkma, destek olma günüdür.
Gün Vanspor’umuzun yanında kenetlenme günüdür. Koca çınar Vanspor camiası, taraftarı ve tüm hemşehrilerimizin Vanspor’a ve Vanspor için çaba sarfetmekten geri durmayacak olan dergimize sahip çıkılması için kıymetli desteklerinizi bekliyoruz.
Yarından itibaren ;
Dergi temin ADRESLERİMİZ :
AYDINPERIHANOGLU AVM 2.kat STAR 2000 KİTAP VE KAFE
MARAS CADDESİ SEMAVER KARŞISI CEREN KİTAP KİRYASİYE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.