Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Yenitürk’ten Basın Açıklaması

31.07.2021
Yenitürk’ten Basın Açıklaması

Servet Yenitürk Basın Açıklaması Yaptı…
Yarın yapılacak olan son olağanüstü kongre öncesi, istifa etmiş olan Vanspor Başkanı Servet Yenitürk ve yönetimi, kentte bulunan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Başkan Yenitürk yaptığı açıklamada, özellikle son iki üç gün içinde Vanspor’a destek çağrılarının karşılık bulduğunu belirterek, Vanlı iş adamları, milletvekilleri, siyasetçiler ve Vanspor sevdalılarının katkısıyla takıma sahip çıkılacağını ifade etti.
Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağanüstü kongrede çoğunluk sağlanamamış, söz konusu genel kurul ertelenmişti.
Başkan Yenitürk’ten önce kısa bir açıklama yapan Denetleme Kurulu Başkanı Özer Polater, kulübün kapısına kilit vurulmaması için gayret gösterdiklerini belirtti.
Daha sonra konuşan önceki Başkan Servet Yenitürk, yarın yapılacak kongrede kulübün kapanmaması için tekrar yönetime aday olacaklarını söyledi.
Yenitürk, tekrar alacakları kararla haftaya bir olağanüstü genel kurul toplantısı ile yeni bir yönetim oluşturulacağını, kendilerine görev verilse de verilmese de Vanspor’a her konuda destek olacaklarını belirtti.
Yenitürk, Pazartesi günü yapacakları ilk işin yeni olağan üstü genel kurul kararı almak olacağını söyledi ve 15 gün sonra yeni yönetimin şekilleneceğini dile getirdi.
vanspor.org

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.