Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Serkan Afacan Böyle Gönderilmişti!

01.05.2022

Vanspor FK yönetiminin pasif tutumu ve play off potasından düşmemiz, Serkan Afacan’ın gönderilme sürecini ve hızlı müdahalelerle takımın play offa nasıl kaldığını bize bir kez daha hatırlattı. Yönetim Turgay Karatekin ve Erhan Altın gibi yanlış tercihlerde bulunmuş ve uzun süre hatasından dönmemişti. mevcut yönetimin hataları Vansporumuza pahalıya mal oldu!

İşte 2020 tarihli o haber:

“Vanspor’un başında oynadığı 4 maçta 1 yenilgi, 1 galibiyet ve 2 beraberlik alan Teknik Direktör Serkan Afacanlı Vanspor son maçında deplasmanda Pazarspor’a 2-0 mağlup oldu. 
Bu yenilginin ardından yönetim ve taraftar Serkan Afacan’a büyük tepki gösterdi. Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, maçın ardından Serkan Afacan’a artık kendisi ile ola devam etmeyecekleri konusunda tebligat yaptıkları öğrenildi. 
SERKAN AFACAN İLE HEDEFE ULAŞAMAYACAKLARI MESAJINI VERDİ 
Bizim bir hedefimiz var” diyen Vanspor Kulüp Başkanı  Servet Yenitürk Serkan Afacan ile bu hedefe ulaşamayacakları mesajını vererek şöyle konuştu: “Bugün alınan mağlubiyetten dolayı çok üzgünüm. Bizim bir hedefimiz var, bu yolla hafede varmak için çıktık. O yüzden bugün mağlubiyetten dolayı teknik kadromuzla yolarımızı ayırarak Serhat Gülpınar ile anlaştık. Hocamız yarın takımın başında olacak”

Vanspor.NET yanlış hoca tercihini Erhan Altın gelmeden uyarmıştı :

2010 Yılında da Erhan Altın İsmi Geçmiş!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.