Saffet İşler’i 10 Gün Önce Yazmıştık!
![Saffet İşler’i 10 Gün Önce Yazmıştık!](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_700,h_394/https://www.vanspor.net/wp-content/uploads/2021/05/golge-adam-700x394.jpg)
Vanspor kamuoyu 31 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan ve bugün eski Başkanımız Sn. Seyithan İzsiz’in sözleriyle teyit edilen köşe yazısını konuşuyor. İşte Yazarımız gölge adamın o yazısı :
Vanspor kamuoyu 31 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan ve bugün eski Başkanımız Sn. Seyithan İzsiz’in sözleriyle teyit edilen köşe yazısını konuşuyor. İşte Yazarımız gölge adamın o yazısı :
Henüz yorum yapılmamış.