Yenitürk ile Vanspor FK Yönetimi Anlaştı!
![Yenitürk ile Vanspor FK Yönetimi Anlaştı!](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_700,h_394/https://www.vanspor.net/wp-content/uploads/2022/01/6FC9F338-13F6-44EE-AB2A-354F63493B2B-700x394.jpeg)
Vanspor FK kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Vanspor Yönetimi Servet Yenitürk ile masaya oturdu. 3 milyon talep eden Yenitürk’e yönetim 1 milyon teklif etti. Teklifi başlangıçta kabul etmeyerek 2 milyon isteyen Yenitürk, pazarlık sonunda 1 milyona razı geldi ve başlattığı haciz işlemlerini geri çekti. Haber kaynağımıza göre bu şekilde taraflar arasında anlaşma sağlandı. Konuyla ilgili Yenitürk ve Vanspor Yönetimi cephesi sessizliğini koruyor.
Henüz yorum yapılmamış.