Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor Yönetimi Bildiğimiz Gibi!

17.01.2024

Geçen sezonda duyurduğu transferlerin bir kısmı gerçek dışı çıkan Vanspor FK’da Ozan Papeker transferi de gerçekleşmedi. Transfer süreci tamamlanmadan algı yaratarak transferi duyuran yönetimi kınıyoruz. İlgili haber /

Geçtiğimiz günlerde anlaşmaya vardığı Diyarbekirsporlu futbolcu  Ozan Papaker i kadrosuna kattığını duyurmuştu. Ozan Papaker resmi sosyal medya hesabından açıklama yaparak vanspor  ile yapılan sözlü anlaşmanın şartlarını yerine getirilmediğinden transferlerinin  gerçekleşmediğini açıkladı.

OZAN PAPAKER TRANSFERİ NEDEN GERÇEKLEŞMEDİ?

Kübilay Önay’ın sunduğu Spor Şehrivanprogramına katılan Vanspor kulüp menajeriOsman Yıldırgan, transferin neden gerçekleşmediğini şu sözlerle açıkladı: “ Ozan Papaker Diyarbakirspor sözleşmeli oyuncusuydu biz Diyarbekirspor kulübüyle Ozan’nın bonservisi konusunda her konuda anlaştık. Transferde tek yetkili kulüp olarak Diyarbakırspor kulübü tarafından oyuncuyla görüşme izni verildi bize ben, kulüp başkanı, Fatih ağabeyim, Bahattin Kıyak yöneticimiz ve İsmail ayaz ile Ozan Papaker ve menajeri ile İstanbul’da bir araya geldik. İstanbul’da bütün şartlarda anlaşıldı el sıkışıldı ve formayı giydi Vanspor’dayım dedi.”

“PAPAKER MUŞSPOR’LA ANLAŞTI”

Açıklamasının devamında Yıldırgan, “Biz ona protokol imzalatma aşamasına geldiğimizde Ozan Papaker’in “ Ben kulübümle feshi yapmadan protokol imzalamak istemiyorum “ dedi. Zaten baktığımız zaman sözleşmesi devam eden bir oyuncuyla protokol imzalamak ciddi sıkıntı o sorumluluğu biz almak istemedik oda sözleşmesini feshi etmeden gelmek istemedi.” Dedi.

“VANSPOR’DAN BAŞKA BİR TAKIM İLE ANLAŞAMAZ MADDESİ YER ALIYORDU”

Bizden çıktıktan sonra Diyarbekirspor ile sözleşme feshi için Diyarbakır’a gideceğini söyleyen Kulüp menajeri yıldırgan, “ Büyük ihtimalle Muşspor ile anlaşmış rakamlarımızın çok çok üstünde bir rakamla anlaşmış ve bu yüzden telefonlarımıza cevap vermedi. Diyarbekirspor’da ona illa Vanspor’a gideceksin diye sert bir tutumu olmadı. Bizden başka gideceği bir takıma yoktu çünkü feshinde Vanspor’dan başka bir takım ile anlaşamaz maddesi yer alıyordu.”

TRANSFERDEN VAZGEÇTİK

Vanspor’a bunu yapan biriyle devam etmek istemedik. Biz vazgeçmesek Ozan Papaker mecbur bile olsa Vanspor’a gelecekti. O yaptığı davranışı etik ve ahlaklı bulmadığımız için transferinden vazgeçtik. “ ifadelerini kullandı. Şehrivan Haber Gazetesi / sehrivangazetesi.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.