Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor Forması Olmayan Çocuk Gündem Oldu!

20.09.2021
Vanspor Forması Olmayan Çocuk Gündem Oldu!
Vanspor forması olmayan çocuk maça böyle gitti

Hafta sonu Van’da oynanan ve Vanspor’un 3-1 galip geldi Diyabekirspor maçında ilginç bir olay yaşandı. Maça giden Vansporlu bir çocuk, Vanspor forması bulamayınca bakın ne giydi…

Hafta sonu Van’da oynanan ve Vanspor’un 3-1 galip geldi Diyabekirspor maçında ilginç bir olay yaşandı. Maça giden Vansporlu bir çocuk, Vanspor forması bulamayınca başka bir takımın formasını giydi.

 

Maç sonrası kutlamalarda kameralara yansıyan çocuğunun İtalyan devi Milan forması giydiği görüldü. Vanspor ile aynı reklere sahip Milan formalı çocuğun sosyal medyadan fotoğrafı paylaşıldı.

Bu minik taraftarımızın tespit edilerek kendisine Vanspor FK forması hediye edilmesini ve Sakaryaspor maçında protokolde misafir edilmesini Vanspor.Net olarak Başkan Sn. Seyithan İzsiz ve Yönetim Kurulu Üyelerinden talep ediyoruz.

GÖLKENTLİLER minik taraftarı arıyor

Gölkentliler taraftar grubu minik taraftarı arıyor, kendisine hediye verilecek olan minik taraftarı tanıyanların Gölkentlilere İnstagram hesabı üzerinden ulaşılması istenildi.

VANSPOR SENSİN”

Bir Twitter kullanıcısı paylaştığı fotoğrafta;

“Vanspor forması olmayıp milan forması ile aramıza giren Vanspor sevgisini siyah kırmızı renkleri iliklerine kadar işleyen kendisi küçük yüreği büyük çocuk. Vanspor sensin.”Dedi.

GündemVan

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.