Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor FK’nın Kulüp Müdürü Kim Oldu?

11.04.2022
Vanspor FK’nın Kulüp Müdürü Kim Oldu?

Vanspor FK’nın yeni kulüp müdürünün Özhan Hakan olduğu öğrenildi. Kulübün buna ilişkin açıklama yapmaması ve kamuoyunda kulüp müdürünün belirtilmemesi şeffaflık ilkesiyle yola çıktığını iddia eden yönetiminin aslında sanıldığı kadar şeffaf olmadığını ortaya koydu.

Başkan Avcı’nın samimiyetine inanmak istiyoruz, kulübün sayfasından tek satırla açıklanabilecek bilgilerin kamuoyunda gizlenmesi hoş bir davranış olmamıştır. İlgili müdür kaç bin TL maaş almaktadır ve spor ile ilgili bilgisi ve tecrübesi nedir.


Bilindiği üzere önceki yönetimde Süleyman beyi kulüp müdürü yapmış, Süleyman beyinde herhangi bir tecrübesi yoktu. Bu tür davranışlar tarih tekerrür ediyor sözünü hatırlattı.

 

Etiketler:

Yorumlar
  1. Özhan HAKAN dedi ki:

    Bana sorsaniz direk söylerim dostum. Bütün camianin bildiği bir şeyi reklam yapar gibi ilan etmek istemedim. Numaran sende var zaten. Arayabilirsin her konuda bilgi veririm 🙂

  2. Vanspor FK dedi ki:

    Cevap hakkı olarak yorumunuz onaylanmıştır ancak numaranız bizde yok olmasına da gerek yok sizden ziyade kulübün açıklama yapması gerekirdi ki şeffaf kulüpte olması gereken budur. Vanspor.Net editöryal Kadrosu