Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor FK Token Satışa Sunuluyor!

20.10.2021
Vanspor FK Token Satışa Sunuluyor!

Van Spor Başkan Yardımcısı aynı zamanda Ar-Ge ve Tanıtımdan Sorumlu Yönetici M. Akın Dinçer, kısa süre içinde kulübe yeni bir gelir kapısı olarak Vanspor Token’ı hayata geçireceklerini dile getirdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Akın Dinçer, “Hayatın tüm alanlarını etkileyen dijitalleşme, dünyanın tüm önde gelen kulüplerinin taraftarı ile olan etkileşimini yeniden ele alma sürecini başlattı. Tüketici davranışlarının her geçen gün daha dijitalleştiği günümüzde kripto yatırım araçları hayatın vazgeçilmezleri arasına girerek futbol kulüpleri için yeni bir gelir kaynağı yarattı. Yönetim kurulumuzun ortaya koyduğu vizyon ile, köklü ve şanlı kulübümüz Vanspor’da “Van Spor Token”ı çıkarmak İçin kripto borsa firmalarından teklif toplamaya başlamıştır. İnce eleyip sık dokuyarak kulübümüz ve Vanspor Token sahibi taraftarlarımız için en doğru neticeyi kısa bir sürede alarak Van Spor Token’ı taraftarımızla buluşturacağız” dedi.

Dinçer, söz konusu girişimle kulübün önümüzdeki yıllarda da kazanç elde edeceğine inandıklarını söyleyerek, “Bir sponsorluk anlaşması değil uzun yıllara dayanan bir iş birliğiyle sadece mevcut yönetimimiz zamanında değil önümüzdeki yıllarda da kulübümüzün kazanç elde edeceği bir süreç oluşturacağız. Herkesin bütçesine göre sahip olabileceği Vanspor Token’la, token sahibi taraftarlarımıza çeşitli avantajlar sağlayarak kulübe olan aidiyet duygusunu daha da pekiştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Dinçer, ‘Vanspor Token’ı çok yakında bir lansmanla taraftarın beğenisine sunacaklarını sözlerine ekledi.

Vangölü tv

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.