Zor Oldu | Vanspor FK:1 – Kahramanmaraşspor: 0
![Zor Oldu | Vanspor FK:1 – Kahramanmaraşspor: 0](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_700,h_394/https://www.vanspor.net/wp-content/uploads/2021/10/37932909-5AD6-48BD-8550-4938C1DA755F-scaled-700x394.jpeg)
Vanspor FK : 1 Kahramanmaraşspor: 0
Gol Kubilay Akyüz
Düşme potasında olan Kahramanmaraşspor 3 forvetle mücadele etti. Zorlu maçta Kazanan Vanspor oldu. Vanspor’un daha etkili bir oyun sistemiyle oynaması gerekiyor aksi durumda play off potasından aşağı düşebiliriz! sakaryaspor- Hekimoğlu Trabzonspor karşısında 90+8 de bulduğu golle 3 puanı hanesine yazdırdı.
Henüz yorum yapılmamış.