Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vanspor Aradığı Desteği Sonunda Buldu!

14.08.2021
Vanspor Aradığı Desteği Sonunda Buldu!

Yılan hikayesine dönen Vanspor kongresi, nihayetinde aradığı desteği buldu. Sezon başından beri istediği yönetimi kuramayan Vanspor, kongre üzerine kongre yaparak destek arayışları içerisine girdiği herkes tarafından bilinmektedir.

Van Havadis Gazetesinin edindiği kulis bilgilerine göre, 16 Ağustos 2021 tarihinde bir kongrenin yapılacağı ve bu kongrede ise çok güçlü iş insanın bir araya gelecek olmasıdır. Van’da istediği desteği bulamayan ve kulüp başkanı bulmakta sorun yaşayan Vanspor, 16 Ağustos’ta yapılacak olan kongrede güçlü isimleri bir araya getireceği belirtildi.

Van Havadis Gazetesinin edindiği bilgilere göre; Van’ın ve Türkiye’nin güçlü isimlerinden olan, Vanlı işadamının başında bulunduğu DELTA Holding’in bünyesinde güçlü ve genç isimlerin bir araya gelmesi ile Vanspor’a sahip çıkılacak. Vanlı işadamı Seyithan İzsiz’in başında bulunduğu DELTA Holding bünyesinde kurulacak yönetimde, Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi işadamı Akın Dinçer, Dostluk Grubu Başkanı işadamı Mehmet Avcı, Kimlik ve Paulmark Mağazaları sahiplerinden işadamı Abdulnasır Çetin gibi önemli isimlerin yönetimde yer alacağı bilgisi kulislerde dolaşmaya başlandı. Kulis bilgilerine göre, Vanspor’un mevcut Kulüp Başkanı Servet Yenitürk ise, Vanspor’un başarılı olması ve gerekeli desteği sunması anlamında, yönetimde yer alabileceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

Van Havadis Gazetesi / VanHavadis com Haberidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.