Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Tazı (Akıllı Scooter Kiralama Sistemi) Van’da

19.07.2022
Tazı (Akıllı Scooter Kiralama Sistemi) Van’da

 

Büyük şehirlerde şehir içi ulaşımda bir çözüm noktası olan elektrikli scooterlar vatandaşların hem işlerini kolaylaştırıyor hem de zamandan tasarruf ederek trafik gibi bir sıkıntıyı da ortadan kaldırıyor. Van’da tek ruhsatlı işletme sahibi Zekeriya Uyar, “Elektrikli scooterlar çevre iklim ve Şehircilik bakanlığı Karbon salınımını azaltması amacıyla özellikle büyük şehirlerde scooter kullanımını teşvik etmek için çeşitli çalışmalar yapmaktadır tazı scooter olarak bu çalışmalara katkı sağlamaktan onur ve gurur duyuyoruz.” Dedi

 

“ŞEHRİMİZE KAZANDIRMAK İÇİN ÇOK FAZLA EMEK VE ZAMAN HARCADIK”

Van’a bu yatırımı kazandırmak için büyük uğraş verdiklerini ifade eden Zekeriya Uyar, “Tazı scooter 19 ilde faaliyet gösteren 20 yılı aşkın süredir akıllı kent mobilyaları tasarlayan ve üreten tamamı yerli ve milli bir firmadır. Van bayisi olarak (One taşımacılık ve dış ticaret Ltd. şirketi) olarak bu yatırımı şehrimize kazandırmak için çok fazla emek ve zaman harcadık, amacımız dünyanın ve ülkemizin modern, büyük şehirlerinde olan bu hizmeti Vanlı hemşehrilerimize şehrin yoğun trafiğinden kurtarırken eğlenceli bir deneyim yaşatmak olduğunu aktardı.

 

“TÜRKİYE’DE BAŞKA EŞİ BULUNMAYAN BİR CİHAZ”

Pil durumunu anlık takip eden saha ekiplerinin olduğunu ve kesintisiz kullanım sağlayacağını ifade eden Uyar şöyle devam etti, “Toplu taşıma araçlarının bulunmadığı ara transferleri yapmak isteyenler ile sahil şeridinde eğlenceli deneyim yaşamak isteyen kişilerin hayatlarını kolaylaştıracağına eminiz. Maksimum hızı 20 km tamamı kendi üretimimiz olan dış iskeleti güçlendirilmiş paylaşımlı e scooter kullanımına uygun üretilen Türkiye’de başka eşi bulunmayan bir cihaz. 2.5 saat kullanım süresi bulunan ve çıkarılabilir pilleri sayesinde halkımıza kesintisiz kullanım sunacağız pil durumunu anlık takip eden saha ekiplerimiz sayesinde sürekli pilleri dolu ve kullanıma hazır halde olacak”

 

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ 24 SAAT HİZMET VERECEK”

Müşteri temsilcileri 24 saat hizmet verecek olan Tazılar 2 ayrı GPRS ile 24 saat müşteri hizmetleri tarafından anlık takibi yapılmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerimiz uygulama üzerinden chet ile ya da direk telefonla bağlanarak oluşabilecek sorunlara çözüm üretmektedir. Yönetmelik ile belirlenen sayı 1 kişidir 2 kişi binmesi durumunda trafik ekipleri cezai işlem uygulamaktadır.

 

“HALKIMIZ TALEP EDER İSE BÖLGELERİMİZİ GENİŞLETMEYİ PLANLIYORUZ”

Talep doğrultusunda geniş bölgelere hizmet vereceklerini söyleyen Uyar, “Van’da elektrikli scooterların Belediye Ukome kurulu tarafında belirlenen güzergahlar baz alınarak uygulamamız üzerinde bölgeleri görebilirsiniz zaman içerisinde halkımızda talep eder ise bölgelerimizi genişletmeyi planlıyoruz. Ülkemizdeki faaliyet gösteren tüm firmalar baz alındığında Van tazi scooter çok uygun fiyatlarda olacağından şüpheniz olmasın” Dedi

şehrivan gazetesi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.