Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Siz Taraftarlarla Dalga mı Geçiyorsunuz!

25.11.2021
Siz Taraftarlarla Dalga mı Geçiyorsunuz!

Aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek deliliktir
(Albert Einstein)

Haftalardır taraftarlar “Saffet hoca istifa” diyor. Bu istifa söylemini seslendirenlerden samimi olanlarda var, çıkarcı olanlarda ancak samimi olanların yüreğindeki Vanspor sevgisini sonuna kadar hissediyoruz, gol atarken duyduğu heyecanı, kazanırken günün güzelleşmesi, kaybederken o günün zindana dönmesi gibi…

Samimi olanların tek dileği vardı, daha iyi bir teknik heyet, yeni bir kan ve heyecanla sezon arasına girmek ve yapılacak transferlerle şampiyonluğu zorlamak, olmazsa play off yolculuğunda önde olup şampiyon olmak… Ancak çok sevgili yönetim beklenileni anlamamış olmalıki 4 kez gidip gelen bir teknik direktörü yeniden takıma getirdi, başarısı nedir diye soranlara da “2008 de şampiyonluk kadrosu kuranlardan biri” diyorlar. 
Başarı hikayeleri dinlerken X takımı şampiyon yaptı, Y takımı play off potasına soktu, şu şu oyuncuları takıma kazandırdı… sözlerini duyardık ancak şampiyonluk yaşayan takımı kuranlardan biri diye bir başarı söylemi duymamıştık.

Beyler siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz, biz başarı dedikçe siz saçma işlerin içine giriyorsunuz! Bu yaptığınız taraftara saygısızlıktır, bunun neticesini 3 hafta içinde göreceksiniz, yeniden teknik heyet değiştirmek zorunda kalacaksınız, bunu göremiyor musunuz!

 

Tüm Vansporlu taraftarlara geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Allah sabır versin… 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.