Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Silahtaroğlu Vanspor Delta Holding mi Oluyor?

23.08.2021
Silahtaroğlu Vanspor Delta Holding mi Oluyor?

Vanspor’un ismi mi değişiyor ?

bugün yapılan kongrede Başkan seçilen Sayın Seyithan İzsiz konuşmasının satır arasında takımın Silahtaroğlu ile sponsorluk sözleşmesi yaptığını bu isimle devam edilip edilmeyeceğinin ilerde belli olacağını söyledi.

Göğüs ve sırt sponsorları hakkında açıklama yapmayan İzsiz neden isim sponsorluğu hakkında böyle manidar bir açıklama yaptı sorusu kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

İzsiz’in yönetim kurulu başkanı olduğu Delta Holding ile Vanspor’un isim sponsoru Silahtaroğlu firmalarının aynı iş kolunda hizmet vermesi İzsiz’in sponsorluk sözleşmesini sona erdireceği düşüncesini kuvvetlendirdi .

İkinci detay isim Yenitürk’ün alacaklarımı sponsorluk karşılığında almıyorum demesiydi ancak bu sözler medyada “Yenitürk alacaklarından vazgeçti” şeklinde verildi.

Yenitürk’ün bahsettiği bu sponsorluk nedir? Ne sponsorluğudur? Delta Holding isim sponsoru olup söz konusu meblayı Servet Yenitürk’e mi ödeyecek? Yenitürk’ün ısrarla takıma verdiği paradan bahsetmesi sürekli bu konuyu dile getirmesi son olarak borcu sildim diyerek çelişkiye düşmesi kafalardaki soru işaretlerini arttırdı.
Zaman en büyük ilaçtır, zamanla her şey netleşir sevgili Vansporlular.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.