Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Servet Yenitürk, Yeniden Başkan Oluyor İddiası

04.10.2021
Servet Yenitürk, Yeniden Başkan Oluyor İddiası

BU BİRLİKTELİK BOZULMASIN

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Seyithan İzsiz ve yönetim kurulunun istifa edeceği iddia ediliyor.

Ciddi sıkıntılar yaşayarak kongreye gidilen ve kongrede yeni bir yönetim oluşturularak kentte yansıyan olumlu hava dün akşam itibariyle yine olumsuz havaya dönüşmüş durumda.

Yeni gelen yönetimin oluşturduğu kurumsal kimlik ve Kentte kattığı olumlu hava nedeniyle geleceğe yönelik projelerin olması taraftarlarımız arasında memnuniyetle karşılanmıştı.

Fakat dün akşam yeni yönetimin istifa haberlerinin sosyal medyada dolanması bu kente ve bu kenti temsil eden Vanspor kulübüne ciddi zararlar vermektedir. Kentimizi temsil eden ve geçmişinde büyük başarılara imza atan Vanspor Kulübünü tekrardan bir çıkmaza sokmaya kimsenin hakkı olmadığını düşünüyoruz.

Yönetimin içinde yaşanan bazı gelişmeler nedeniyle istifa kararı almak yanlıştır.İlk beş haftada tüm spor kamuoyunu şaşırtıp 11 puan alan takımımızın Turgutluspor maçı öncesi motivasyonunu olumsuz yönde etkileyecektir

Vanspor’u tekrardan çıkmazın içine sokmak yanlıştır. Bu yanlıştan vazgeçilmesi gerek. Bu kente, bu kulübe ve bu taraftara yazıktır.

VANSPOR’UN KÜLTÜRÜNDE İSTİŞARE İLE ÇÖZÜLEMEYECEK HİÇ BİR KONU YOKTUR !

Seyithan İzsiz’in istifa etmesiyle Servet Yenitürk’ün yeniden Başkan olacağı iddia edilmekte.

Gölkentliler grubu olası istifayı kabul etmediklerini açıkladılar. Vali Bilmez’e çağrıda bulunan Gölkentliler olaya müdahale etmesini istediler.

ayrıntılar geliyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.