Şampiyonluğun Formülü Belli!
![Şampiyonluğun Formülü Belli!](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_700,h_394/https://www.vanspor.net/wp-content/uploads/2022/12/8648CBA1-160C-4FC6-82E6-0E34A582214E-700x394.jpeg)
Liderle puan farkı 5 e çıkınca şampiyonluk hesapları ve formülleri değişi. Bu durumda Vanspor’un Kocaelispor’u yenip diğer maçlarını alması ve Kocaeli’nin İskenderun veya Ankara Demirspor’a yenilmesini bekleyeceğiz. Sezonun ilk yarısında Kocaelispor Ankara Demirspor’a 4-2 yenilmişti. İskenderunspor maçında ise zar zor 1 puan alabilmişti. Sonuç olarak şampiyonluk Fırsatı hala avuçlarımızda! Başarılar Vanspor FK
Henüz yorum yapılmamış.