sakaryasporlular Maç Sonunda Ağladı
![sakaryasporlular Maç Sonunda Ağladı](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_700,h_394/https://www.vanspor.net/wp-content/uploads/2021/09/0F0BEB4C-F1CC-432A-9CA1-EF215B311C9A-700x394.jpeg)
Devre arasına 8 puan farkla giren Sakaryaspor’da moraller bozuk. 3 haftada puan farkının kapanmasıyla şoka uğrayan sakaryasporlular, Vanspor FK’nın etkili oyunuyla 1 puan alması sonucunda ağladı. Stadı boşaltan taraftarlar ağlayarak isyan ettiler. Vanspor FK etkili oyunu ve son dakikalarda bulduğu pozisyonlarla 3 puanı elinden kaçırmanın hüznünü yaşıyor.
Harcanan milyonlarca liraya rağmen bu sezonda düşüşe geçen sakaryaspor’da, taraftarlar yönetimi ve teknik heyeti istifaya davet etti.
Henüz yorum yapılmamış.