Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Olmadı Fettah Tamince Olmadı

04.04.2023
Olmadı Fettah Tamince Olmadı

Son Gelişme: Fettah Tamince Vanspor FK başkanıyla görüşerek Vanspora olan desteğini sürdüreceğini açıkladı. Teşekkürler Tamince!

Vanspor son haftalardır yenilmiyor. Şehir basını ile taraftarı, yerel yönetimleri ile kenetlenmiş Vanspor’un başarısı için yekvücut olmuş. Ancak bu ilin ekmeğini yiyen bu ilin suyundan beslenen iş dünyası, buna bağlı sivil toplum örgütleri maalesef üç maymunu oynuyor. Vanspor başkanını çok yakınen tanırım, yine yönetici kardeşlerim Gökhan’ı, Özcan, Erol, Fatih, İsmail Bey’i iyi tanırım, yıllardır tanırım. Bu isimler daha 10 ay öncesi işlerinde güçlerinde olan keyifleri yerinde o şehir bu  ülke dolaşan insanlar. İşini gücünü bırakmışlar bin bir sorun ve sıkıntılarla Vanspor ile uğraşıyorlar, Vanspor için çaba gösteriyorlar. Vanspor sahipsiz.

 

Bugün şehrin tek takımı doğalgazı borcundan dolayı kesiliyorsa bu valinin, belediye başkanlarının, sözünde durmayan TSO’nun, iş dünyasının ayıbıdır. Vanspor maçına artık her hafta 15-20 bin insan geliyor. Bu şehir Vanspor Ile kalkıp Vanspor ile yatırıyor. Çok zengin ülkeye mal olmuş iş insanlarımız var. Fettah Tamince bunlardan biri. Fettah Bey geçtiğimiz sezon Mehmet Avcı’nın başkan olduğu dönemde Vanspor’un bir maçına gelmişti. Maçtan sonra basın mensuplarının “Vanspor’a destek oluyor musunuz?” yönündeki sorusuna “Biz başkanımızın arkasındayız” diye cevap vermişti.

 

Rakam açıklanmamıştı. Geçtiğimiz gün Mehmet Bey’in yönetiminde olan bir eski yöneticiye sordum; ‘Fettah Bey o dönem size destek oldu mu?’ diye. O eski yönetici;  ‘Hayır, bizim dönemimizde sadece o geldiği maçın primini verdi’ dedi. O gün miktar açıklanmadığı için yerel medya Fettah Bey’i yerlere göklere çıkaran manşetler atmıştı. Fettah Tamince  Tv 8”de canlı yayınlanan Fenerbahçe için düzenlenen yardım gecesine 100 milyon bağışlamış, program sunucusu Acun Ilıcalı’nın 20 milyon daha artırmasına  ‘Ne demek emrin olur’ dercesine bağışı 120 milyona çıkarmıştı.

 

Yine geçtiğimiz günlerde deprem bölgesi için ‘Tek Yürek Türkiye’ adı altında bir kampanya düzenlenmiş kampanyaya destek amaçlı yayına bağlanan Fettah Tamince yine 100 milyon bağışlamış, yine programın sunucusu Acun miktarı 20 milyon daha artırmış ve bağış miktarını 120 milyon olarak açıklamıştı. Yine Vanlı olan Fettah Tamince, Acun’un talebini kırmamış, adeta sana 20 milyon kurban olsun demişti.

 

O günleri unutmayacağız Fettah Bey, unutmayacağız. Zor günler geçiren Kulüp Başkanının telefonlarına dahi bakmayan Fettah beyi seni unutmayacağız. Sosyal medyada on binlerce taraftarın destek taleplerine sessiz kaldığın için seni unutmayacağız Fettah Bey. Devre arası bir otel odanı Vanspor’a çok gördüğün için seni unutmayacak bu Van halkı Fettah Bey! 1 MİLYON 500 KİŞİ BİR ACUN OLAMADIK! YAZIKLAR OLSUN. Orhan Olgun / Yenidoğu Gazetesi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.