Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Oktay Ukay: Futbolcu Bulamıyoruz

04.09.2021

Vangölü TV’de Baki Karaca’nın konuğu olan Oktay Ukay çarpıcı açıklamalarda bulundu. 1 stoper ve 1 santrafora ihtiyacımız var ancak çok geç kaldık, futbolcu bulamıyoruz dedi.

Arayışların devam ettiğini belirten Ukay, bu yılki hedefimiz Vanspor’u borçsuz bir kulüp haline getirip sezon ortasında şampiyonluk yolculuğuna çıkabilecek bir takım kurmak  dedi.

Basına da tepki gösteren Ukay, 3 yıldır yönetimi eleştirmeyen Salih Deniz, biz göreve geleli 10 gün olmuşken eleştirilerde bulundu diyerek imalı göndermede bulundu. Servet Yenitürk olmasaydı takım kurulamazdı diyorsunuz ardından bu takım başarılı olmazsa sorumlusu yeni yönetimdir diyorsunuz bu ne çelişki Salih Deniz? Şeklinde soru yöneltti.

Adıyamanspor maçına hazır olduklarını vurgulayan Ukay, 700 bin TL lik transfer tahtası ve 300 bin TL lik icra borcunu ödediklerini, eski teknik heyetle görüşüp borcu yapılandırdıklarını da sözlerine ekledi.

Ukay’ın yönetime yeni girmiş, gökten inmiş gibi açıklamalarda bulunması tepkiye neden oldu, Ukay’a hatırlatmak isteriz önceki yönetimde genel kaptandınız, her toplantıda siz vardınız, transferlerde bir aradaydınız.!

Sabah 8 den akşam 12 ye kadar tesiste işlerle uğraştığımızdan dolayı basını bilgilendirmeye vakit bulamadık diyen Sn. Ukay: gece 12 ye kadar tesisteyseniz yemekhanenin kapalı olduğu ve dışarıdan oyunculara yemek geldiği söylentisi doğru mu, bunu da cevaplandırmanızı dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.