Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

KIRMIZI GRUPTA ŞAİBE İDDİASI!

06.05.2022
KIRMIZI GRUPTA ŞAİBE İDDİASI!

SPORTURK.COM/  ENGİN AKIN Haberi

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta bağlantılı maç trafiği dedikoduları ayyuka çıktı. Ligin son haftasında düşme hattındaki iki takım olan Ergene Velimeşespor ve Adıyaman Futbol Kulübü mutlak galip gelmeleri ve ligdeki akıbetlerini de garantileme niyetinde.

Ergene Velimeşespor Play-OFF peşindeki Bayburt İl Özel İdare ile deplasmanda oynarken rakibi Adıyaman takımı ise Play-Off’u garantileyen Bodrumspor ile yine deplasmanda oynayacak. Bu iki önemli maç aynı saatte başlayacak.  Akıllardaki soru ise Adıyaman Kulübünün yakın temaslarının spor gündemine bomba gibi düşmesi ile çalkalanıyor. Velimeşespor’a yakın kaynaklara göre geçtiğimiz hafta Çorumspor ile 2-2 berabere kalan Adıyaman takımının yine aynı yakın temaslarının devreye girdiği de konuşulan bir başka konu durumunda.

Ligde hiçbir şaibesi bulunmayan Ergene Velimeşespor camiası Fair-Play çerçevesinde müsabakalarını tamamlama telaşında. Bayburt İl Özel İdare maçına da aynı ciddiyetle çıkmaya hazırlanan Velimeşespor Play-Off maçlarını garantileyen Bodrumspor’un eksik kadro ile değil tam kadro ile sahaya çıkmasını beklediklerini dile getirdiler. Camiaya yakın kaynaklardan yapılan açıklamalarda ise “Bodrumspor maçında kötü kokular var ama unutulmasın ki Play-Off’lar da oynadıkları maçlarda top kaleye girmez. Eğer bu tarz şeylerin içinde bulunursalar da insanların emekleriyle ve alin teriyle oynanmış olur. Allah’ta aynı duyguları kendilerine Play-Off maçlarında kendilerine yaşatır gibi Bodrumspor futbolcuları teknik ekip yönetimi kendilerine kara leke sürdürmüş olur” denildi.
ENGİN AKIN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.