Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

İzsiz Yenitürk’ü Küçümsedi mi?

24.08.2021
İzsiz Yenitürk’ü Küçümsedi mi?

Yıl 2019, Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak, CHP’nin adayı kim olacak sorusu henüz yanıt bulmamış. Kılıçdaroğlu konuşma yapmak üzere kürsüye çıkıyor ve Cumhurbaşkanı adayının Muharrem İnce olduğunu açıklıyor… Ve Muharrem İnce’ye eliyle gel işareti yaparak “Gel bakayım Muharrem Buraya”diyor… ardan yaklaşık 2.5 yıl geçti, bu olayı hatırlayan var mı, hatırlamıyorsanız internetten yapacağınız küçük bir Araştırma ile olayı öğrenebilirsiniz.

Diyeceksinizki bu olayın Vanspor’la ilgisi  ne?

Kongrese Servet Yenitürk açıklamalarda bulunduktan sonra platformdan indi, konuşmasını yapmak üzere platforma gelen İzsiz, “Servet abi bunu sana göre mi yapmışlar” dedi mikrofonların bırakıldığı sahnenin küçüklüğünü kast ederek. Ve salonda gülüşme oldu. Halbuki platform sabit ve her zamanki boyuttaydı.

Uzun yıllar siyasetle ilgilenen İzsiz, acaba burada Yenitürk’e “Ben senden büyüğüm” mesajı mı vermek istedi. Sorunun cevabı gayet açık diye düşünüyoruz. Aksi düşüncede ise Sn İzsiz gerekli açıklamayı yapacaktır ancak biz Yenitürk’ün bu mesajdan oldukça rahatsız olduğunu düşünüyoruz. Evet Yenitürk’ün yanlışları oldu ama onun fedakarlıklarını kenara atmayız onu küçültmeye çalışan her sözün ve davranışın karşısında dururuz!  Vansporlu olmak bunu gerektirir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.