Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

İşler: Van’a 3 Puanla Döneceğiz

11.09.2021
İşler: Van’a 3 Puanla Döneceğiz

 

Afjet Afyonspor- Vanspor FK maçına ilişkin tüm haberler Vanspor.Nette olacak!

Silahtaroğlu Vanspor FK, Afjet Afyonspor maçı öncesi antrenmanlarını sürdürdü.

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta yer alan Silahtaroğlu Vanspor FK, Afyonspor maçı öncesi hazırlıklarını sürdürdü. Geçtiğimiz hafta Adıyamanspor maçında kendi evinde galibiyetle başlayan Vanspor, Teknik Direktör Saffet İşler öncülüğünde Van Atatürk Stadyumunda çalışmalarına sürdürdü.

Adıyamanspor maçında alınan 3 puanlık galibiyet sonrası morallerin iyi olduğu takım, Afyonspor maçı öncesi yoğun bir şekilde antrenmanlarını devam ettirdi.

“GALİBİYETLE BAŞLAMAMIZ GEREKİYORDU”

Şehrin atmosferini, havasını değiştirmek için galibiyetler başlamamız gerekiyordu diyen Teknik Direktör Saffet İşler, “Futbolcularıma Adıyamanspor maçı için teşekkür ediyorum. Ellerinden gelenin fazlasını yaptılar ve galibiyetle sahadan çıktık. Van halkına da Vanspor’un varlığını hissettirmek açısından çok güzel bir başlangıç oldu. Bundan sonraki süreçte antrenmanlarımızı daha da sıklaştırarak açıklarımızı kapatmak için uğraşacağız. 4-5 hafta sonra tamamıyla toparlanmış oluruz ve belli bir ivme de kazanacağız. Şuan Afyonspor maçı için hazırlanıyoruz. Ve Afyona gideceğiz. Takımımız iyi ve sakatımız yok. İnşallah Afyon maçında da puan ya da puanlarla dönmeyi düşünüyoruz.” Dedi.

“VAN’A 3 PUANLA DÖNECEĞİZ”

Afyonspor’un güçlü bir takım olduğunu ifade eden İşler,  “Bu hafta bunun analizini yaptık. Bütün bilgilerini aldık ve izledik. Hareketli bir takım ve iyi bir oyun oynuyorlar. Pas trafiğini iyi yönetiyorlar. Ama bizim de takımımız gayet iyi bir takım. Belki fiziksel olarak onlardan biraz aşağıyız ama mücadele gücümüz yüksek. Futbolcularımızın tamamı çok kaliteli. Bizi hiç kimse ilgilendirmiyor. Önemli olan sakatlarımızın olmaması. Biz sahaya çıkıp aslanlar gibi oyunumuzu oynayıp Van’a puan ve puanlarla döneceğiz” şeklinde konuştu.

Silahtaroğlu Vanspor, pazar günü saat 19.00’da deplasmanda Afjet Afyonspor’un konuğu olacak.

Van Gölü TV

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.