Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

İrem Bayram’a Cevap!

11.11.2021
İrem Bayram’a Cevap!

Haber kaynaklarımızın ulaştığı İrem Bayram, Saffet İşler’in kendisine karşı herhangi bir kaba da davranışının olmadığını belirterek Seyithan İzsiz’in iddiasını yalanlamasına rağmen bugün yaptığı basın açıklamasıyla Vanspor.Net’i haksız şekilde zan altında bırakmıştır.

Vanspor.Net yayınladığı her haberin arkasındadır. İzsiz’in istifa haberini 1 hafta önce yayınlayan Vanspor.Net, İrem Bayram’ın Rıza göstermesi halinde tüm bilgileri sansürsüz şekilde paylaşmaya hazırdır.

Saffet İşler’in sözlerinden rahatsızlık duymadım,  anlatıldığı gibi bir tatsızlık yaşanmadı demenin Türk dil kurumundaki karşılığı “Yalanlamak” değilde nedir!?


Objektif habercilik anlayışımızdan dolayı İrem Bayram’ın açıklamasını yayınlıyoruz  :

Çok Kıymetli VanSpor Taraftarlarına;

Geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden Seyithan İzsin Beyefendi’nin açıklamalarında adımın geçmesi ile bir çok telefon ve mesaj aldım. Gördüğüm lüzum üzerine bu açıklamayı yapıyorum.

17 Ekim’de Kahramanmaraş karşısında elde ettiğimiz galibiyet sonrası, takımımızı motive etmek ve Van’da esen VanSpor heyecanını bir nebze olsun arttırmak için Best Van adına teknik heyet ve futbolcularımıza prim ödemesi yapmak istediğimi belirttim. O dönemki Başkanımız Seyithan Bey eşliğinde soyunma odasına giderek arkadaşları tebrik ettik. Başkanımız prim ödemesi yapmak istediğimi belirtti. Miktarı ile ilgili hem teknik direktörümüz kıymetli Saffet İşler ile hem de futbolcularımızla, onların talep ettikleri miktar ve benim belirttiğim miktar arasında tatlı bir pazarlığa girdik. Aramızda geçen konuşma tam olarak şöyleydi; “Ben dersime çalışıp geldim arkadaşlar, Kahramanmaraş’ın durumu çok iyi değil onun için şimdilik bu miktar olsun ama önümüzdeki hafta zorlu bir rakibimizi Van’da ağarlayacağız, Sivas maçı sonrası kazanırsak sizin dediğiniz olsun” dedim. Buna karşılık olarak, Saffet Hocamız, ekibini temsilen “Zayıf rakip yoktur her maçı ayrı değerlendirmeliyiz” dedi.
Bu konuşmalar yukarıda da belirttiğim gibi tamamen tatlı bir pazarlık şeklinde gerçekleşmiştir.

Ayrıca belirtmek isterim ki, farklı mecralarda “İrem Bayram Seyithan İzsiz’i Yalanladı!” diye yayınlanan haberlere çok üzüldüm. Seyithan Bey, ev sahibi olmanın inceliği ve kibarlığıyla yapılmış olan bu pazarlıktan rahatsız olduğumu düşünmüş olmalı. Yalanlamak tabiri oldukça çirkin, olay yanlış anlaşılmadan ibarettir. Maç günü Seyithan Bey başta olmak üzere yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcu arkadaşlar tarafından Van’a yakışır misafirperverlikle ağırlandık.

VanSpor hepimizindir. VanSpor’u yıpratacak her türlü konuşmadan kaçınmamız gerektiğine inanıyor ve tarafları bu konuda sükunete davet ediyorum.

Saygılarımla.
♥️🖤

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.