Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Delikanlı Yönetici Aranıyor!

25.07.2022
Delikanlı Yönetici Aranıyor!

 

OLUP BiTENi ANLATCAK BiR TANE BABAYiĞiT ARIYORUM

Bence Vanspor’da mevcut yöneticilerden biri çıkıp anlatmalı. Vanspor’u seviyorlarsa, gerçek Vansporlu iseler olup biteni açıklamalı. Anlatmalı ki,şefaf olmalı ki, insanlar destek versin, takımın yanında olsun.
Geçtiğimiz yıl Mehmet Avcı döneminde ne oldu, ne bitti bazı yöneticiler dahil kimsenin haberi yok.Yada var yok gibi davranıyolar. Onlarca soru, şaibeli para transferleri, kulüp ile alakası olmayan kimselerin hesabına giren çıkan paralar. Öyle para bitti ben yokum topukladım demek yok sayın Avcı
Onlarca soru
Sayın yöneticiler ne olur birileri kafamda ki ve kamuoyununda merak ettiği bu sorulara cevap versin.
Vanspor paralarının ‘bazı yerlere’ havale edildiği doğru mu?
Vanspor başkanı ve as başkanı neden istifa etti?
Futbolcuların sözleşmeleri SGK Yönetim ve Kulüp avukatının yanlış yönlendirmesi sonucu eksik bildirilmiş mi?  Bundan dolayı  2 milyon beşyüz bin civarı ceza gelmiş midir?
Tokenden  yatan yaklaşık on üç buçuk milyon paranın çoğunluğunu ile yüksek kurdan döviz aldınız mı? Eğer aldıysanız  kulübe ne kadar zarar verildi veya ne kadar fayda  sağlandı?
Vanspor’a gelen para ne kadar, kimlerden ne kadar destek geldi? Fettah beyin 2 defa 500 bin verdiği doğru mu?
Sayın Avcı, neden yönetimin yarısından fazlası ile aranız açıldı, Levent Cankurtaran’la aranızda ne geçti ve neden birçok yöneticiyi küstürdünüz?
Kulübe  kesilen gider faturaları örneğin, bilet, konaklama ve deplasmana maçları için  kiralanan otobüs  faturalarını Vanspor adına mı kestiniz?
Göreve geldiğinizde kulübe bağış olarak destek verdiğiniz paraları geri aldınız mı?Yönetim ile  alakası olmayan sayın Cüneyt Avcı’ya kulübün borcu var mıdır? 2 buçuk milyon borcunun olduğu doğrumu ve bu şahıs hesabına neden para transferleri yapılmış?
Vanspor kongresinin, neden geç sayılacak bir tarihte yapılması özellikle kararlaştırıldı?
Kongreye 2 gün kala kongre yerini ve saatini bildirmek etik mi?
Kimler Vanspor’a talip.Talip yoksa mevcut başkan Yavuz Kuşan ve oluşturulması planlanan yeni yönetim kimlerden oluşacak ve Vanspor taraftarlarına ne vaad ediyor?
Geçtiğimiz gün yapılamayan kongre, neden şehir merkezine 14 km uzaklıktaki üniversitede yapılıyor, kent merkezinde salon yok mu?
Yangından mal kaçırır gibi kimlerden, ne gizleniyor? Kongreye katlımın düşük olması ve ertelenmesi mi amaçlanıyor?
Aslında soruları çoğaltabiliriz.Ama bir delikanlı yönetici arıyorum. Çıkacak her şeyi şeffaf bir şekilde anlatacak delikanlı babayiğit bir yönetici arıyorum.Geçen sezon sayın başkanın olumlu açıklamaları tüm kent halkını sevindirdiği gibi bizleri sevindirmişti.
Tam oldu derken, ansızın kısa bir mesajla ben yokum demişsiniz kelime manası Van halkına hakarettir.
Vanspor kasasına giren paralar, harcanan paralar.
Şeffaflık ilkesi gereği, cefakar Vanspor taraftarlarına çıkıp gelir gider tablosunu açıklamak eski Başkan Mehmet Avcı’nın görevidir.
Sevenlerinin destekleri ve tepkileri açık olan Vanspor taraftarları ve elbette Vanlıların bu soruların cevaplarını öğrenmek istemeleri en doğal haklarıdır. Perde arkasında yaşananları gerek Van halkı gerekse de taraftar olarak bilme hakkına sahibiz.
Sosyal medyada Vanspor’a sahip çıkanlara açık bir çağırıda bulunmak istiyorum…
Samimi olun, gerçek bir Vanlı olun ve gelin seçilecek olan Vanspor yönetiminin yanında durun.Valibey,işadamaları,belediye başkanları ve tüm Vanlılar gelin bu cenazeyi yerden kaldıralım.Desteğinizi sözde ve sosyal medya ile sınırlı kalmasın. Gelin bu şehri seviyorsanız bu takıma sahip çıkın.

Orhan Olgun Yeni Doğu Gazetesi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.