Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Basın Sözcüsü Hariç Herkes Konuşuyor!

14.11.2021
Basın Sözcüsü Hariç Herkes Konuşuyor!

Bugün yaptığı açıklamada takımda otorite kalmadığını belirten Başkan Mehmet Avcı’nın sözlerine katılmakla birlikte yönetimde de otoritenin sağlanmadığını söylemek istiyoruz.

Takımda genel sekreterin maçlarda dahi gelmediği bilinen bir gerçekken, takıma destek veren vermeyen her yönetim kurulu üyesinin kafasına göre açıklama yaptığı ortadayken yönetimdeki otorite eksikliğini de görmezden gelmemek gerekir.

Vanspor FK’da basın sözcüsü hariç açıklama yapmayan yönetim kurulu üyesi neredeyse kalmadı, yönetimin bu çok başlılığı ve profesyonel kulüp yöneticiliği ile bağdaşmayan durumdan kendini kurtarması gerekir.

Öte yandan takıma destek vermeyen yönetim kurulu üyelerinin takımdan gönderilmesi ayak bağı olan kişi ve kişilerden takımı kurtarmak lazım.

3 ay geçmesine rağmen bir store bile açamayan yönetimin Vanspor Token çıkaracağız sözleri de inandırıcılığını yitirmektedir. Store açamayan bir takımın çıkaracağı Tokenin ne kadar değerli olacağı şimdiden ortadadır.

Taraftarlarımız aylardır forma bulamamakta, satılan 3. Kalite formalarda 180 TL gibi fahiş fiyatta taraftara sunulmaktadır!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.