Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Yenitürk’ün Vanspor’a Olan Borcu!

09.09.2021
Yenitürk’ün Vanspor’a Olan Borcu!

Son yıllarda Vanspor gündemini meşgul eden soruların başında geliyordu bu soru: Vanspor FK’nın Servet Yenitürk’e ne kadar borcu var? sorusu. Bu sorunun cevabı her hafta değişiyordu, Yenitürk kısa aralıklarla yaptığı açıklamalarda bile farklı rakamlar söyleyebiliyordu ancak herkesin sormayı unuttuğu başka bir soru daha var: Servet Yenitürk’ün Vanspor FK’ya ne kadar borcu var? asıl soru bu olmalıdır.

Servet Yenitürk’ün Vanspor’a hizmeti unutulamaz, bu yok sayılamaz bunu bir kenara bırakarak soralım, Sn. Yenitürk görev yaptığınız süre içerisinde çokça gereksiz oyuncu aldınız, bu oyuncular sizin onayınızla takımda başladı. Bu oyunculardan ilki Gökan Ünal’dı. Performans alınamayacağı açıkça belliyken ses getirmek amacıyla yapılan bir transferdi nedense bu transferimiz 2-3 hafta sonra sakatlandı ve bir daha kendisinden haber alamadık.

2. göze batan transferimiz Yaser Yıldız, bu oyuncunun uzun süre oynamadığı, kamp görmediği bilinen bir gerçekti hatta siz açıkladınız : Yaser ile ilgili kandırıldığınızı Yaser’in takımı kandırdığını teknik heyet açıkladı. Bu transferde yaklaşık 500 bin TL ye mal oldu ve Yaserden hiç verim alınamadı.

Takımı belediyeden ayırdınız, buna makul sebepte sunmadınız bu nedenle kendi tesisimize kira vermek zorunda kaldık bu kirayı siz ödediniz ve takımı kendinize borçlandırdınız.

Takımı belediyeden alınca takım otobüsü de gitti, tesisteki çalışanlarda, aşçı da , bahçivan da…

En son ne yaptınız Yenitürk, çok değil bir önceki sezon farklı takımların alt yapılarından 5 oyuncu transfer ettiniz ve bunların ayağı topa bile değmedi…

söylenecek çok söz var, evet Sayın Servet Yenitürk, sizinde bu takıma borcunuz var, hatalarınızın bedelini takıma mali olarak yük ettiniz bu hatanızı da görmenizi istiyoruz ve “sponsor karşılığı alacaklarımdan vazgeçtim” derken neyi kastettiğinizi öğrenmek istiyoruz. Şeffaflık çağırısı yapıyoruz!

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.