Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Vefa İstanbul’da Bir Semt Adıymış!

Vefa İstanbul’da Bir Semt Adıymış!

Önceki yazılarımda belirttim, evet Servet Yenitürk sebep olmadan takımı belediyeden ayırarak borç batağına soktun, takım belediye bünyesinde olsaydı oyuncunun bile kafası rahat olurdu. En kötü ihtimal paramı belediyeden alırım derdi!

Ama siz takımı kendinize borçlandırdınız, yönetime her aday olana engeller çıkardınız.

Saffet İşler, isterseniz takımı şampiyon yapın, isterseniz süper lige çıkarın, ilk günden sizi sevmedim. Tüm yazılarımda da sebebini söyledim.

Oktay Ukay, takıma az miktarda destek olarak çok görünür oldunuz, lig başında “takımı Servet Yenitürk kurdu, başarısızlıktan biz sorumlu değiliz” mealinde van gölü tv ye açıklama yaptınız, takım başarılı olunca da takımı siz kurmuşsunuz gibi davrandınız, yeni yönetimle sorun yaşayınca sporun şehri van programında Servet Yenitürk’ü övücü sözler söylemeye başladınız. Sizi de sevmedim. Hemde hiç. 

Seyithan İzsiz, samimiyetinize, bilginize, görgünüze ilk günden beri şüphe duymadım. Sizin iş adamlığınızı, ticaretinizi bilmem ama Vanspor başkanı olarak samimiydiniz. Çabanızı gördüm, ancak biz Vefa için buradayız deyip bugün istifa ettiniz. Direnmenizi beklerdim. Sizi çok sevdim, size inandım ama çok kırgınım. Hakkını helal et, biz Vanspor taraftarlarından yana hakkımız helaldir.

Gölge Adam / Vanspor.Net

 

10 gün önce Saffet İşler’i yazmıştım:

Saffet İşler Hakkında Düşüncelerim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.