Vanspor FK – Vanspor ORG ve Vanspor NET – Van Spor Portal

Kandaşoğlu: Avcı Bana Saygısızlık Yapıyor

25.06.2022
Kandaşoğlu: Avcı Bana Saygısızlık Yapıyor

Vanspor’u bir anda bırakıp mağdur eden Mehmet Avcı Facebook üzerinden açıklama yaparak kendisine eleştiriler yönelten Zahir Kandaşoğlu’na karşılık verdi. Bunun üzerine Kandaşoğlu, Mehmet Avcı’yı saygısızlık yapmakla suçladı. İşte o açıklamalar :

Siz bu takımın şerefini kurtardınız diyen kişi şimdi de gündemden kendine popülasyon oluşturmaya çalışıyor!

Vanspor’a Başkan olduğumda ‘’burada seni harcarlar, derin yapı var, mücadele edemezsin’’ diyerek beni ilk yıldırmaya çalışan kişi sizdiniz. Burada paranın olmadığını, borçların hat safhada olduğunu en iyi bilen kişi de sizdiniz. Destek olmak yerine negatif yön göstererek mi destek oldunuz?

Bu takıma bütçe kazandırmaya çalışırken iyi ki sizden bir şey istemedik, isteseydik acaba ne hale getirirdiniz. Çok muhattap almak istemezdim ama yeniden Van Tso’ya adaylık için çalışan birinin kamuoyunda bilinmesi gerek.

Vanspor’a çok destek olmak isterseniz buyurun, benim şahsi olarak sağladığım katkının yüzde yirmisini verin. Yakın tarihte seçim var, gelin aday olun. Parasal katkı sağlayın, ne sağlarsanız ben daha fazlasını yine bu kulübe vereceğim. Buyurun!

Unutmayın ki para yokken biz geldik, hatta kimsenin cesaret edemediği zaman geldik.

Size Van Tso Başkanı Sayın Necdet Takva’nın bir sözünü söyleyeyim; ‘’Dünyayı cesur insanlar kurtarır’’

Sadece konuşmayın, cesaretle sorumluluk alın!

 

Zahir Kandaşoğlunun Cevabı

Doğru benim yinede söylüyorum. O dönemde sizlerde bırakıp giderdiniz Vansporun ne namusu nede şerefi kalırdı asla hiç kimse aday ve talip olmayacaktı, onun için söyledim ve şimdide söylüyorum ancak böyle büyük bir kurtarmadan sonra tak diye hiç kimseyle paylaşmadan istifa etmenin benim o günkü söylemlerimi boşa çıkartıyor. Beni şok eden budur kusura bakmayın muhattap almaya bilirsin senin taktirin, çok büyük bir insan olabilirsin ancak 40 yıldır bu İlde şerefli bir şekilde herkesin karşısında dik bir şekilde mücadele ediyorum. Senden önce Servet Bey’le yaptığım ortadadır Mehmet bey Gözünü aç bana bak Necdet ismiyle bana parmak sallama işi başka yerlere götürme. Kimin ne olduğunu biliyorum tümüle bana saygıdan kusur ediyorsun . Son olarak para konusu piyasada konuşulduğu için söyledim, dediler Vali’den 15 milyon istenmiş verilmediği için istifa etmiş, onun için para söz konusu oldu …? Sizler için bir sefer açıklamadan bulunmadım, defalarca açıklamada bulundum. Paranın nerde geldiğinide biliyordum asla bir gün maddiyattan söz etmedim, hepsi boşa gitti bu günde Necdet İsmiyle benimle konuşuyorsun. Necdet benim memurum

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.